Tabletky na chudnutie Chilliburner

Tabletky na chudnutie Chilliburner

 

Tabletky Chilliburner sú prírodný prípravok na chudnutie. Ako môžete vidieť na obrázku, tabletky sú spracované do mikrokapsúl patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje podráždeniu ústnej dutiny a chráni tráviaci trakt. Chilliburner znižuje chuť do jedla, podporuje správne fungovanie zažívacieho ústrojenstvá, zvyšuje energetický výdaj a tým prispieva k vášmu chudnutiu.  Navyše tieto tabletky udržujú zdravú črevnú mikroflóru, pomáhajú s pravidelným vyprázdňovaním a sú nápomocné v období menopauzy.

 

VLASTNOSTI CHILLIBURNER

pomáhajú kontrolovať hmotnosť

pomáhajú pri chudnutí

podporujú trávenie

znižujú chuť do jedla

podporujú vyprázdňovanie

pomáhajú udržiavať zdravú črevnú mikroflóru

 


 

ZLOŽENIE CHILLIBURNER

Tabletky Chilliburner obsahujú prírodný vysoko koncentrovaný extrakt z chilli papričiek, ktorý je patentovanou metódou spracovaný do mikrokapsúl. Kapsule zabezpečia maximálny účinok kapsaicínu bez toho, aby vás pálilo v ústach alebo podráždilo tráviaci trakt. Tabletky Chilliburner obsahujú Frutafit™, Capsimax™, extrakt zo zeleného čaju a rastlinný sterean horečnaty.

 

Frutafit™

Je probiotická rozpustná vláknina s funkčnými vlastnosťami (obsahuje inulín 90%, fruktózu, glukózu, sacharózu). Inulín je zložka potravín, ktorá môže nahradiť cukor a tuky a zároveň zlepšuje chuť a pocit v ústach. Tiež podporuje zdravé trávenie tým, že obohacuje obsah potravín o vlákniny. Okrem toho má probiotický účinok stimulujúci produkciu prospešných baktérií v hrubom čreve. Pretože inulín má nízku kalorickú hodnotu a podporuje pocit nasýtenia, významne prispieva k redukcií hmotnosti a chudnutiu.

Capsimax™

Je koncentrovaný vysoko aktívny prírodný paprikový extrakt z červených chilli papričiek, ktorý dodá vášmu telu všetky účinky kapsaicínu bez pálenia. Capsimax je vyrobený patentovanou technológiou OmniBead™. Výťažok papričiek je zapuzdrený v mikrokapsuliach s riadeným uvoľňovaním. Capsimax prináša účinky kapsaicinu bez pocitu pálenia v ústach a žalúdku. Capsaicín v Capsimaxe produkuje energiu tým, že podporuje zdravý metabolizmus, mobilizuje tuky na výrobu energie (proces nazývaný lipolýza) a spúšťa termogenézou tým, že vytvára teplo v tele.

 

Extrakt zo zeleného čaju

Zelený čaj je najviac konzumovaný nápoj na svete za vodou. Je vyrobený z neoxidovaných listov a je jedným z najmenej spracovaných druhov čaju. Preto obsahuje väčšinu antioxidantov a prospešných polyfenolov. Analýza publikovaná vo vedeckej štúdií v roku 2011 zistila, že konzumácia zeleného čaju, či už ako nápoja alebo vo forme kapsúl, bola spojená s významným znížením “zlého” cholesterolu v krvi. Zelený čaj podporuje spaľovanie tukov a podporuje funkciu metabolizmu.

 


Originálne tabletky Chilliburner® si objednáte v tejto → online lekárni.


 

Dávkovanie Chilliburner

Najlepší účinok tabletiek Chilliburner docielite tým, že ich budete konzumovať 1x denne, najlepšie 30 minút pred raňajkami.  Pre ešte lepší účinok odporúčame od tretieho týždňa zvýšiť dávku a pridať ešte jednu tabletku pred obedom.

 


 

Balenie tabletiek Chilliburner

Jedno balenie tabletiek Chilliburner obsahuje 30 tabletiek. Pri pravidelnom užívaní vám vydrží maximálne na 1 mesiac.

 


 

Upozornenie

Tabletky Chilliburner nie sú vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčanú dennú dávku nesmiete presiahnuť. Tabletky nesmiete používať ako náhradu stravy. Skladujte ich v suchom prostredí pri teplote maximálne 25°C a mimo dosahu malých detí.

 


Originálne tabletky Chilliburner® si objednáte v tejto → online lekárni.


Chilliburner
4.3 (86.67%) 6 vote[s]