Fykotin – recenzia tabletiek na chudnutie

Fykotin - tabletky na chudnutie - recenzia

 

Tabletky Fykotin s vylepšenou receptúrou sú vyvinuté pre ľudí, ktorí si nevedia odoprieť nezdravé jedlá, alebo veľmi radi konzumujú veľké množstvo potravy. Výrobca uvádza, že chudnutie s tabletkami Fykotin, bude prirodzené, bez väčšej námahy a podstatne rýchlejšie ako chudnutie s inými tabletkami na chudnutie. Tabletky sú 100% prírodné a predstavujú revolúciu v trvalom chudnutí. Ich receptúra a presne dávkovanie jednotlivých zložiek bolo dlhodobo skúmané zahraničnými vedcami. Vedci sa snažili docieliť efekt, ktorý by odbúraval tuky účinne a dlhodobo a zároveň by reguloval glykemický index. Ak máte nadváhu, tabletky Fykotin vám pomôžu vyriešiť váš problém. Odporúčame vyskúšať si tabletky Fykotin aspoň na 2 mesiace, až tak zistíte, či sú pre vás ideálnym riešením. -> CHCEM OBJEDNAŤ <- Tabletky sú zabalené diskrétne.

 

VLASTNOSTI TABLETIEK FYKOTIN:

 

Nie je návykový, bez nežiadúcich vedľajších účinkov

Zachováva nadobudnutú svalovú hmotu

Viditeľné chudnutie za krátku dobu

Chudnutie bez pocitu hladu

Je certifikovaný a podlieha platnej legislatíve

Trvalé chudnutie a zbavenie sa nadbytočného tuku bez JoJo efektu

Naštartuje autonómny prirodzený proces chudnutia vďaka regulácií glykemického indexu

 


Ako funguje Fykotin >>

ZLOŽENIE TABLETIEK FYKOTIN

Spirulina turpin (modrá riasa)

Spirulina sa pestuje v Japonsku na výrobu vitamínových tabletiek a tabletiek na chudnutie. Obsahuje mimo iného vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamín C, vitamín D, vitamín A, vitamín E a karotény. Spirulina je výnimočnou potravinou a úžasným zdrojom koncentrovaných, netoxických a ľahko vstrebávateľných živín. Je označovaná ako “super potravina”.

 

Gracilaria verucosa (červená riasa)

Červené riasy sú jedny z najprospešnejších vodných rastlín, ktoré žijú vo vodách bohatých na živiny. Účinky Gracilaria verucosa na organizmus sú veľmi prospešné v tom, že okysličuje bunky a uspokojuje ich energetické potreby.

 

Hieracium pilosella (Jastrabník chlpánik)

V minulosti sa pilosella používala na poslinenie zraku a liečenie rán. V modernej medicíne je vďaka svojim vlastnostiam pridávaná do rôznych liečiv, doplnkov stravy a prípravkom na chudnutie. Je vhodná do diéty s nízkym obsahom sodíka, pretože vyrovnáva krvný tlak. Prispieva k produkcií žlče a tým uľahčuje trávenie a elimináciu tukových látok. Jastrabník chlpánik má antibakteriálne vlastnosti.

 

Jalovec obecný (Juniperus communis)

Jalovec má diuretické a antiseptické vlastnosti, ktoré vysvetľujú jeho použitie ako bylinný liek na infekcie močových ciest, ako je cystitída a uretritída. Moderné štúdie o jalovci naznačujú, že zvyšuje rýchlosť filtrácie obličiek, riedi moč a dezinfikuje močový trakt. Jalovec sa používa na liečbu črevných infekcií, koliky a iných žalúdočných ťažkostí. Okrem toho sa využíva na liečbu chronických tráviacich ťažkostí, ako je plynatosť, pálenie záhy, poruchy trávenia a plynatosť.

 

Ginkgo biloba

Podľa tradičnej čínskej medicíny a súčasných klinických štúdií je ginkgo biloba bezpečná, účinná a má mnoho výhod pre organizmus, pretože má ochranné účinky proti mitochondriálnemu poškodeniu a oxidačnému stresu. Používa sa od dávnych čias v čínskej bylinnej medicíne na liečbu rôznych zdravotných stavov, obzvlášť problémov krvného obehu a problémov s klesajúcou pamäťou. Ginkgo biloba má antioxidačné vlastnosti a schopnosť reaktivovať bunky.

 

Breza trpasličia (Betula pendula roth)

Breza trpasličia sa používa v tradičnej medicíne ako diuretikum a je pokladaná za užitočnú pri liečbe vysokého krvného tlaku, vysokého cholesterolu, obezity, dny, obličkových kameňov, nefritídy, cystitídy, porúch trávenia a respiračných ochorení. Na tieto účely sa všeobecne používa odvar z kôry alebo listov. Používa sa na podporu hojenia, zmierňovania bolesti a liečby zápalov a infekcií kože, ako sú ekzém a psoriáza. Podporuje trávenie a prečisťuje organizmus.


 

OBJEDNAŤ FYKOTIN >>


Fykotin
4 (80%) 21 vote[s]