OBEZIN® – recenzia tabletiek na chudnutie

 

Obezin recenzia tabletiek na chudnutieObezin tabletky na chudnutie je Český doplnok stravy, ktorý je aj na našom trhu dlhodobo etablovaný s pozitívnym ohlasom a recenziami od užívateľov týchto tabletiek na chudnutie. Tabletky Obezin sú určené pre ľudí s nadváhou, ktorí konzumujú nadmerné množstvo potravín a majú problém znížiť veľký príjem kalórií. Keď chceme schudnúť, potrebujeme zvýšiť výdaj energie (pohybom a cvičením) a znížiť množstvo dodanej energie (príjem potravy). Tabletky Obezin sú skvelé na chudnutie, pretože vyvolávajú pocit nasýtenia tým, že po konzumácií zväčšia v žalúdku niekoľkonásobne svoj objem. Vytvorená substancia sa zmieša s prijatým jedlom a žalúdok sa naplní. Pocit hladu sa zníži, spomalí sa trávenie a Vy skonzumujete menšie porcie jedla, čo vedie k trvalému schudnutiu bez JOJO efektu. Obezin objednávajte výlučne z overenej online lekárne.

 

 

ÚČINKY TABLETIEK OBEZIN

 

 Tabletky majú antioxidačné účinky 

 Kontrolujú telesnú hmotnosť 

 Znižujú kalorický príjem 

 Pomáhajú pri trávení 

 Podporujú imunitný systém 

 Kontrolujú hladinu cukru v krvi 

 Udržiavajú normálnu hladinu cholesterolu v krvi 


 

ZLOŽENIE TABLETIEK OBEZIN

PSC® – patentovaný rastlinný komplex

Komplex prírodných viskóznych polysacharidov udržuje zdravú krv (znižuje cholesterol) a pomáha pri chudnutí.

 

Zlatý ľan

Zlaté ľanové semienko pochádza z ľanu siateho. Semienko je síce drobnučké ale má úžasné účinky na naše zdravie. Známe sú účinky zlatého ľanu pri zvyšovaní činnosti čriev, odstraňovaní zápchy alebo zastavení hnačky, pri zápale žalúdočných vredov a žalúdka. Napomáhajú pravidelnej stolici. Vyskúšať by ho mali napríklad ľudia, ktorí majú tráviace problémy. Zlatý ľan obsahuje omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. Je dobrým zdrojom zdrojom zinku, vápnika, niacínu, vitamínu E, F, B a obsahuje vysoký podiel draslíka a rozpustnú a nerozpustnú vlákninu. Rozpustná vláknina spomaľuje uvoľňovanie sacharidov do krvného obehu a tým pomáha kontrolovať hladinu inzulínu v krvi a predlžovať energiu a tiež vďaka tomuto princípu pomáha viac využívať tuk ako palivo. Dostatočný príjem omega-3 mastných kyselín, má obrovský vplyv na metabolizmus tukov. Konzumácia  omega-3 mastných kyselín prispieva k efektívnejšiemu využívaniu tuku ako palivového zdroja energie.

 

Glukomanan

Glukomanan je od roku 2010 uvádzaný na Európskom trhu ako pomocná látka pri chudnutí pre ľudí s nadváhou. Glukomanan je vo vode rozpustný polysacharid, ktorý sa považuje za vlákninu. Prírodným zdrojom Glukomananu je rastlina konjac. Z hľúz sa získava glukomanán extrakciou. Je pôvodom z Yunnanu v Číne a pestuje sa v teplom subtropickom a tropickom prostredí východnej Ázie, od Japonska a južnej Číny až po Indonéziu.

Glukomanan v žalúdku naviaže na seba vodu a zvýši svoj objem až 200 násobne. Vytvorí sa silne viskózna gélovitá hmota, ktorá vyplní žalúdok a vyvolá pocit nasýtenie. Hmota sa vytvára okolo potravy a účinkuje tak, že uvoľňuje z potravy sacharidy pomalšie a tým sa zníži množstvo vstrebávaných sacharidov do tela. Hmota na seba viaže aj oleje a tuky a prirodzenou cestou ich vylučuje z tráviaceho systému a tým znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

 

Spirulina (Arthrospira platensis)

Spirulina sú vláknité sinice, ktoré sa vyskytujú prevažne v tropických a subtropických jazerách s vysokým pH a koncentráciou uhličitanov a hydrogenuhličitanov. Spirulina Arthrospira platensis sa vyskytuje v Afrike, Ázií a Južnej Amerike. V Japonsku sa pestuje na výrobu vitamínových tabletiek a tabletiek na chudnutie, pretože obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamín A vitamín C, vitamín D, vitamín E a karotény. Spirulina je právom označovaná za super potravinu, pretože má taktiež vysoký obsah bielkovín (viac ako 50%). Patrí medzi prírodné potraviny s najväčším obsahom proteínu. Spirulina taktiež obsahuje minerály, stopové prvky, rastlinné živiny, enzýmy, chlorofyl a iné prospešné farbivá. Tabletky na chudnutie s obsahom Spiruliny dokážu regulovať krvný tlak, cholesterol a glukózu v krvi. Spirulina má silné antioxidačné účinky, podporuje imunitný systém a zlepšuje trávenie.

Spirulina100 g spirulinyTuky (7,7 g)100 g spirulinyVitamíny100 g spirulinyMinerály100 g spiruliny
Energetická hodnota1214 kJNasýtené tuky2,7 gVitamín A29 μgDraslík1363 mg
Kalórie290 kcalMononasýtené0,7 gVitamín B60,4 mgFosfor118 mg
Bielkoviny58 gPolynenasýtené2,1 gVitamín C10,1 mgHorčík195 mg
Cukry3,10 gOmega-3 mastné kyseliny823 mgVitamín E5 mgMangán1,9 mg
Vláknina4 gOmega-6 mastné kyseliny1254 mgVitamín K25,5 μgMeď6,1 mg
Kyselina listová94 μmSodík1 048 mg
Riboflavín3,7 mgVápnik120 mg
Tiamín2,4 mgZinok2 mg
Niacín12,8 mgŽelezo28,5 mg

 

 

DÁVKOVANIE TABLETIEK OBEZIN

Výrobca uvádza, že dávkovanie tabletiek Obezin sa môže líšiť. Ideálna dávka na osobu je 1 až 2 tabletky 3x denne. Je však možné túto dávku zvýšiť maximálne na 4 tabletky aspoň 30 minút pred každým jedlom. Je veľmi dôležité tabletky zapiť dostatočným množstvom čistej vody (0,3 – 0,4 l). Dávkovanie tabletiek Obezin je možné postupne zvyšovať – každých 5 dní o 1 tabletku na jedno jedlo, až sa pocit hladu značne zníži. Neprekračujte maximálnu dávku. Tabletky Obezin užívajte maximálne 30 dní, potom si dajte prestávku a po 5 dňoch môžete v kúre na chudnutie pokračovať. Tabletky skladujte pri teplote od 15 °C do 25 °C.

Jedno balenie Obezin obsahuje 90 tabletiek. Pri najnižšom dávkovaní (1 tabletka 3x denne) Vám balenie vydrží na jeden mesiac (30 dní). Pri maximálnom možnom dávkovaní (4 tabletky 3x denne) 1 balenie Obezin vystačí na cca 1 týždeň.

 

Chcem vyskúšať OBEZIN

 

PRE KOHO NIE JE OBEZIN VHODNÝ?

OBEZIN® je doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy, pri gastrointestinálnych ochoreniach, pri stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Počas tehotenstva a kojenia sa neodporúča chudnúť, preto sa v týchto prípadoch neodporúča OBEZIN® užívať. Obezin sa nesmie používať pri precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek. Pokiaľ si nieste istí, či môžete OBEZIN® užívať samostatne alebo v kombinácií s nejakým liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

 

MOŽNÉ NEŽIADUCE ÚČINKY TABLETIEK OBEZIN

Tabletky OBEZIN® sú vo všeobecnosti dobre znášané, ale na začiatku sa môžu vyskytnúť mierne črevné a žalúdočné ťažkosti, napríklad mierna hnačka, nadúvanie alebo zápcha. Tieto nežiadúce účinky zmiznú väčšinou za 2-3 dni. Pokiaľ sa ktorýkoľvek z nežiadúcich účinkov tabletiek vyskytne v závažnej miere, alebo sa vyskytne nežiadúci účinok, ktorý nie je uvedený v príbalovom letáku, prestaňte OBEZIN® užívať a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

 

 


Obezin
4.5 (90%) 2 vote[s]