Tabletky na chudnutie ReduXs - recenzia

Tabletky na chudnutie ReduXs

  ReduXs sú tabletky na chudnutie, ktoré boli vyvinuté a vyrobené v Nemecku. Na vývoji ReduXs sa podieľali európski odborníci v oblasti medicíny, zdravej výživy a chudnutia. Je to prírodný komplex mnohých bylinných extraktov.  

VLASTNOSTI REDUXS:

viditeľné účinky už za 1 mesiac

schudnete až 4 kg za mesiac

zrýchľuje spaľovanie tukov

žiadne vedľajšie účinky

dodáva energiu

potláča chuť do jedla

pôsobí priaznivo na prostatu

vyrobený z prírodných extraktov

reguluje cholesterol a hladinu cukru v krvi

majú najlepšiu povesť medzi tabletkami na trhu

 

ZLOŽENIE REDUXS:

  • zloženie tabletiek ReduXs je skutočne jedinečné. Nemeckí odborníci ich vytvorili na základe dlhoročného testovania, až kým vytvorili tabletky, ktoré naozaj fungujú.
  • Tabletky sú vyrobené z 9 zložiek: 100 % prírodné extrakty, vitamíny a účinné aminokyseliny
  • Jedna dávka obsahuje: Zelený čaj, šalvia lekárska, kaktus, brusnica obyčajná, púpava lekárska, borovica prímorská, L-theanin, Betasitosterol, Fosfatidylserin.
 

Zelený čaj

Zelený čaj je najobľúbenejším čajom v Číne a Japonsku, kde jeho spotreba výrazne presahuje spotrebu čierneho čaju. Má lahodnú chuť a vôňu a veľmi silné a priaznivé účinky na ľudský organizmus. Posilňuje váš imunitný systém a podporuje chudnutie tým, že pomáha spaľovať tuk a znižuje chuť na sladkosti. Má silný osviežujúci účinok na organizmus, ktorý je vystavovaný vysokému pracovnému výkonu alebo dlhodobej psychickej záťaži.  

Šalvia lekárska

Listy šalvie lekárskej sú nápomocné pri poruchách trávenia (nadúvaní, hnačke). Pri vnútornom použití má mnohé pozitívne účinky na ľudské zdravie. Často sú využívané pri žalúdočných a črevných problémoch, ako aj pri ťažkostiach so žlčníkom či nadúvaním. Popísaný je však aj pozitívny vplyv na krvný beh a nervovú sústavu. Šalvia lekárska má tiež protizápalové, antivirotické a antibakteriálne účinky. Podporuje trávenie a napomáha pri chudnutí.  

Kaktus

Kaktus Opuntia ficus indica bol niekoľko mesiacov testovaný v laboratóriách, kde sa jednoznačne preukázala jeho schopnosť viazať na seba tuk. Kaktus obsahuje vlákninu, ktorá priaznivo pôsobí na ľudský organizmus a prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti. Iba jeden gram extraktu z kaktusa na seba naviaže až 10 g tuku, ktorý je potom vylúčený z organizmu. Tento veľký pomer a sila, akou dokáže kaktus pomáhať pri chudnutí, ho predurčuje k úspechu pri strate hmotnosti.  

Brusnica obyčajná

Plody brusnice obyčajnej sa zbierajú nielen na priamu konzumáciu, ale aj na výživové doplnky, čaje, lieky a tabletky na chudnutie. Brusnica je skvelá pre ľudský organizmus, tým že kontroluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Výťažok z brusnice je plný antioxidantov, ktoré organizmus chránia pred stresom a voľnými radikálmi. Svojimi pozitívnymi účinkami na organizmus a chudnutie si zaslúžila miesto v tabletkách ReduXs.  

Púpava lekárska

Púpava má extrémne vysoký obsah vitamínu A, pričom 50g extraktu poskytuje viac ako 100% denného príjmu vitamínu. Obsahuje taktiež vápnik, železo, vitamín B6 a magnézium. Znižuje hladinu cukru v krvi a odbúrava z tela toxíny.  Púpava dokáže váš organizmus dokonalé prečistiť.  

Borovica prímorská

Borovica prímorská (Pinus pinaster) má antioxidačné účinky a chráni životne dôležité tkanivá. Priaznivo pôsobí na zdravie srdca a ciev. Znižuje riziko vzniku infarktu myokardu. Zlepšuje hladinu cholesterolu a redukuje množstvo tukov v krvi. Borovica obsahuje látky, ktoré stimulujú tvorbu elastínu a kolagénu.  

L-theanin

L-theanin je aminokyselina, ktorá nesmie chýbať v tabletkách ReduXs a často sa používa v rôznych výživových doplnkoch. Priaznivo pôsobí na ľudskú psychiku, tým že zvyšuje hladinu serotonínu, dopamínu. ReduXs zlepšuje náladu, duševné zdravie človeka a priaznivo pôsobí proti stresu, ktorý je jednou z príčin priberania na váhe. Má upokojujúce  účinky, podporuje kvalitný a zdravý spánok a znižuje krvný tlak.  

Betasitosterol

Betasitosterol sa v prírode nachádza v orechoch a avokádach. Jeho zloženie je veľmi podobné cholesterolu a dokáže sa naviazať na cholesterolové transportéry v stenách čriev, čím znižuje hladinu zlého cholesterolu v krvi. Má priaznivé účinky na zdravie prostaty, pôsobí proti rakovine prostaty a hrubého čreva.  

Fosfatidylserin

Fosfatidylserin je fosfolipid, ktorý sa vyskytuje v mozgových bunkách. Vo veľkej miere zabezpečuje optimálne zdravie a funkciu mozgu. Pomocou neho dokáže mozog lepšie a rýchlejšie spracovať glukózu. Chudnutie môže byť niekedy náročný proces, ktorý si vyžaduje koncentráciu, dobré duševné zdravie a pamäť (aby ste nezabudli čo je vašim cieľom 😉 ). Fosfatidylserin zlepšuje pamäť, psychickú výkonnosť a kognitívne funkcie pri riešení úloh.
 

DÁVKOVANIE REDUXS:

Výrobca odporúča užívať 1 tabletku denne, ideálne ráno pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom čistej vody.  
 

PRE KOHO NIE SÚ TABLETKY REDUXS VHODNÉ?

Tabletky nie sú vhodné pre diabetikov, pre osoby s ochorením obličiek a ochorením srdcovej chlopne a pre ľudí s leukémiou.


ReduXs
3.5 (70.91%) 44 vote[s]