XL-S Medical – recenzie a skúsenosti

Tabletky na chudnutie XL-S Medical

XL-S Medical je prípravok na chudnutie, ktorý obsahuje špeciálne vyvinutú vlákninu Latramine™. Táto vláknina dokáže naviazať na seba tuky zo stravy, takže sa do vášho organizmu nedostanú a vyplavia sa von. Vďaka tomuto patentu dokáže prípravok XL-S Medical redukovať prijatý tuk a kontrolujú vašu hmotnosť.  Chudnutie s prípravkom XL-S Medical bude jednoduchšie, pretože navodzuje pocit nasýtenia a znižuje chuť do jedla.

 

 

Zloženie XL-S Medical

XL-S Medical obsahuje patentovaný komplex vlákniny Latramine™. Vitamíny A, E , D3 a Opunciu Mexickú

Výťažok z rastliny:

  • znižuje hladinu cholesterolu
  • lieči žalúdočné vredy, zápchu a iné tráviace ťažkosti
  • zabraňuje kardiovaskulárnym ochoreniam

 

Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl acetát)

Vitamín A zohráva dôležitú úlohu pri raste kostí a reprodukcii. Tiež pomáha koži a slizniciam účinnejšie odpudzovať baktérie a vírusy. Je nevyhnutný pre zdravé videnie a môže spomaliť zhoršovanie funkcie sietnice. Vitamín A je silný antioxidant a plní dôležitú funkciu v imunitnom systéme. Zistilo sa, že kyselina retinová, derivát vitamínu A normalizuje hladinu cukru v krvi. Priaznivo pôsobí na tráviaci trakt.

 

Vitamín E

Vitamín E je silný antioxidant a môže byť prínosom pri ochrane pred chorobami, ako sú rakovina a srdcové choroby. Je užitočný pri chudnutí. Vitamín E je nevyhnutnou súčasťou bunkových membrán a tak pomáha liečiť rany a zabraňuje tvorbe jaziev.

 

Vitamín D3

Vitamín D3 potlačiť ukladanie tukových buniek, čím sa účinne znižuje akumulácia tuku. Navyše vitamín D môže zvýšiť hladiny serotonínu, neurotransmiteru, ktorý ovplyvňuje všetko od nálady až po reguláciu spánku. Serotonín môže hrať úlohu pri kontrole vašej chuti do jedla a zvýšuje pocit nasýtenia, znižuje telesnú hmotnosť a príjem kalórií. Vyššie hladiny vitamínu D môžu byť spojené s vyššou hladinou testosterónu, čo môže spôsobiť úbytok hmotnosti.

 

Opuncia Mexická

Opuncia Mexická je druh ovocia nájdený hojnom množstve v Mexiku, Latinskej Amerike, Južnej Afrike a Stredomorí. Tradične sa používa na liečbu vredov, dyspnoe, glaukómu, pečene. Indiáni Pima navyše používajú druhy Opuntia (kaktusy) na liečbu cukrovky a hyperlipidémie. Ďalšie zistenia tiež naznačujú, že denná konzumácia Opuncie Mexickej môžu byť prínosom pre zdravie kardiovaskulárneho systému znížením celkového cholesterolu a LDL-C. Znižuje hladinu glukózy v krvi nalačno. Ukázalo sa, že prášok Opuntia ficus-indica sa viaže na tuk. Tuk potom nie je trávený a preto podporuje chudnutie a pomáha znižovať príjem energie.

 


Dávkovanie XL-S Medical

Pre čo najlepší účinok užívajte 1 sáčok 3x denne ihneď po jedle. Obsah vrecúška nemiešajte so žiadnou tekutinou, vysypte ho priamo do úst a prehltnite. Počas užívania XL-S Medical odporúčame zvýšiť príjem tekutín počas dňa. XL-S Medical môžete bezpečne užívať aj po dosiahnutí požadovanej hmotnosti.

 


Balenie XL-S Medical

Jedno balenie XL-S Medical obsahuje 90 sáčkov. Ak ho budete užívať pravidelne a poctivo, vydrží vám na 1 mesiac.

 

 


 

Upozornenie

XL-S Medical sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Ak ste vo veku od 12-18 rokov môžete tabletky užívať len pod dohľadom lekára. XL-S Medical neužívajte ak ste tehotná, ak jete výrobky z pečene s obsahom retinolu, ak máte zvýšene riziko osteoporózy a ak je váš BMI index nižší ako 18,5.  Ak ste diabetik, pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom.

 


 

XL-S Medical
4 (80%) 7 vote[s]