Účinné prášky na chudnutie (porovnávací test)

tabletky na chudnutie - porovnanie
Ako mi môžu pomôcť tablety na chudnutie?

Najväčšou výhodou práškov na chudnutie je ich zloženie, ktoré zahŕňa všetky potrebné látky na znižovanie telesnej hmotnosti a podporujúce spaľovanie tukov. Najvyššie účinky majú prášky obvykle v kombinácii so zdravým jedálničkom a pohybom. Ale je možné ich užívať aj samostatne s tým, že účinky sú stále veľmi pozitívne.

Ako tieto prášky vyberať?

Pri výbere toho správneho prípravku na chudnutie sa zamerajte na zloženie, ktoré by malo byť výhradne z prírodných látok. Dôležité sú aj lekárske certifikácie a atestácie v EÚ, ktoré ukazujú či sú prípravky zdravotne nezávadné a majú dostatočné množstvo účinných látok. Dôležitý je okrem správneho zloženia aj pomer účinných látok, ktorý musí byť v dokonalej rovnováhe tak, aby ho vaše telo bez problému spracovalo a výsledok bol čo najlepší.

Ako to funguje?

Stále nechápete ako môžete vďaka práškom schudnúť? Celá mágia je založená na zvýšenom spaľovaní kalórií, ktoré stoja za tvorbou nepekných tukových vankúšov na tele. Muži trpia najmä na ukladanie tuku na bruchu, ženy obvykle na stehnách a zadočku. Vďaka spaľovaniu kalórií začne váš metabolizmus priamo odbúravať tuky a tým sa vaša váha znižuje. Perfektné je na tom, že chudnete naozaj len tuky, a nie svaly, ako pri bežných diétach.

Čo si mám kúpiť?

Pripravila som pre vás niekoľko klinicky overených výrobkov s ktorými mám ja, alebo moje kamarátky, praktickú skúsenosť. Pri každom výrobku je hodnotenie pomocou hviezdičiek a pri najlepšom odkaze kde produkt najlacnejšie nakúpiť.

TOP prášky na chudnutie, ktoré fungujú
4.4/5

od 19,90 € za balenie
90 tabliet

dostupnosť: skladom ✅

Po používaní doplnku stravy Fat Blocker od spoločnosti Harmoline som mohla konzumovať rovnaké jedlo, ale vďaka zložke na odbúravanie tukov z jedla som chudla. Je to veľmi pekná finta pre ľudí, ktorí nechcú, alebo nemajú čas upravovať jedálniček. Chudnutie je pozvoľné ale po čase sa zastaví na určitej hranici. Osobne sa mi podarilo počas 2 mesiacov schudnúť 5 Kg.

0 %

ľudí spokojných

účinnosť
4.5/5

bez predpisu: ✔️
chudnutie bez nutnosti pohybu: ✖︎
prírodné zloženie: ✔️
vitamíny a minerály: ✔️
výhodné balíčky: ✔️

Za posledných desať rokov som vďaka náročnej práci pribral z pôvodných 90 kíl až na 104 kg. Pred štyrmi mesiacmi som prvýkrát vyskúšal produkt Fat Blocker. Hoci som zásadne nezmenil jedálniček a športoval sporadicky, váha išla dole. Počas troch mesiacov som zhodil 6 kg a pokračujem.
Martin
42 rokov
4.1/5

13,90 € za balenie
60 tabliet

dostupnosť: skladom ✅

Jedny z najúčinnejších tabliet na podporu chudnutia. Podľa našich skúseností dochádza k miernemu úbytku kilogramov a pri väčšom pohybe a užívaní tabliet dochádza k výrazne lepšiemu spaľovaniu tukov a výsledný efekt stojí za to.

0 %

ľudí spokojných

účinnosť
4/5

bez predpisu: ✔️
chudnutie bez nutnosti pohybu: ✖︎
prírodné zloženie: ✔️
vitamíny a minerály: ✔️
výhodné balíčky: ✔️

Kúpil som si jedno balenie na skúšku. Pri užívaní prípravku je väčší smäd a ja som veľmi nepil, teda účinok zo začiatku takmer žiadny. Potom som začal viac načúvať svojmu telu a 3.5kg dole vďaka jednému baleniu mi príde uspokojivé. Myslím si, že to stojí za ďalšiu skúšku a dlhodobejšie užívanie.
Pavol
3.3/5

23,99 € za balenie
90 tabliet

dostupnosť: skladom ✅

Tretie miesto patrí Lipoxalu. A zaslúžene, pretože funguje, hoci so niečo menším účinkom. Po ňom sa mi podarilo docieliť úbytku váhy 2 kg počas 2 mesiacov.

0 %

ľudí spokojných

účinnosť
3.5/5

bez predpisu: ✔️
chudnutie bez nutnosti pohybu: ✖︎
prírodné zloženie: ✔️
vitamíny a minerály: ✖︎
výhodné balíčky: ✔️

Je účinný, ak sa užíva pravidelne. Len ma po ňom trochu bolel žalúdok.
Marcela

4. Alli

Je voľnopredajný liek ktorého hlavnou účinnou látkou je orlistat. Hlavnou výhodou tejto látky je obmedzenie vstrebávania tukov v hrubom čreve až o 30%. Medzi vedľajšie účinky patria hnačky a bolesti brucha. Ku každým 2 kg ktoré schudnete vlastným úsilím Alli pomôže zhodiť ďalšie 1 kg navyše. Alli ale nie je iba prášok, základom je správna životospráva a dostatok pohybu. Dá sa teda povedať, že sa jedná o komplexný chudnúci program, kde je potrebné okrem práškov zapojiť, vhodnú stravu a dostatok pohybu.

Moja skúsenosť: Na Alli si musíte zvyknúť a je to veľmi nákladná záležitosť, samotné tabletky sú veľmi drahé, navyše pre chudnutie musíte začať držať celkom silnú diétu.

 • ponúkajú sa aj vo forme žuvačiek, majú neutrálnu chuť
 • obsah balenia 84 kapsúl (odporúčané dávkovanie – 3x denne 1 kapsula)
 • pôsobí iba v hrubom čreve a nevstrebáva sa do tela
 • odporúča sa od 18 rokov pre BMI (body mas index)> 28
 • Svoj BMI si vypočítate napríklad tu .
 • nie je vhodný pre dojčiace alebo tehotné ženy
 • nevhodné ak užívate warfarín alebo iné lieky, ktoré znižujú zrážanlivosť krvi (na riedenie krvi)
 • liek alli by sa mal užívať spolu s nízkokalorickou diétou s nízkym obsahom tukov.

Moje hodnotenie: Účinné prášky na chudnutie (porovnávací test)

Účinné prášky na chudnutie (porovnávací test)

Cena: 1199Kč

5. Obezin

Tento doplnok stravy vytvára pocit nasýtenosti a tým pádom znižuje chuť do jedla. Základným princípom je zväčšenie hmotnosti a určité napučanie prášku vo vašom žalúdku. Je vytvorená vysoko stabilná gélová substancia. Po konzumácii jedla sa substancia zmieša s jedlom a proces trávenia sa tým spomalí. Jedlo vám teda v žalúdku vydrží dlhšie.

Moja skúsenosť: Vďaka obezinu som mala celkom intenzívne črevné problémy a navyše mi bolo neustále na zvracanie. Rozhodne nemôžem tento prípravok na chudnutie odporučiť. Kamarátky dokonca po užívaní Obezinu pribrali.

 • obsah balenia 90 kapsúl (odporúčané dávkovanie – 3x denne 1-2 kapsule)
 • prírodný polysacharidový komplex PSC® 600 mg, Spirulina platensis 50 mg, Prídavná látka: klzná látka stearan horečnatý.
 • obezin nesmiete používať ak máte gastrointestinálne ochorenie, alebo v priebehu tehotenstva a dojčenia
 • môžu sa prejaviť žalúdočné problémy, hnačka, nadúvanie, grganie

Cena: 649Kč

Moje hodnotenie: Účinné prášky na chudnutie (porovnávací test)

Účinné prášky na chudnutie (porovnávací test)

Vložiť komentár